איך לשדרג את הנוכחות האינטרנטית של העסק בעזרת סרטוני אנימציה?

סרטונים עוזרים לשיווק של העסק
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

סרטוני אנימציה יכולים להסביר על שירות שעלול להיות קשה להסבר כתוב. הם גם יכולים לעזור לחדד את המסרים השיווקיים. כשמציגים מידע בעזרת סרטוני אנימציה, הלקוחות יכולים להבין בקלות במה העסק שלכם יכול לעזור להם ואלו בעיות אתם יכולים לעזור להם לפתור. סרטוני אנימציה ישדרגו את הנוכחות האינטרנטית ובכך ויגדילו את הרווחים של העסק שלכם.

4 סוגי סרטוני אנימציה נפוצים:

  • סרטון תדמית – סרטון תדמית אנימציה יסביר בצורה ברורה מה הופך את העסק שלך למיוחד. בעזרת סרטון תדמית אפשר לחלוק עם הלקוחות נרטיב קצר שיאפשר להם לדעת יותר על המקום הספציפי של העסק שלך בשוק. בסרטון תדמית נהוג גם לתת סקירה קצרה על תחומי העיסוק של העסק. סרטון תדמית גם אמור לתת ללקוח פוטנציאלי טעימה מתרבות העסק. מעוניינים ללמוד עוד על סרטון אנימציה תדמיתי ועל שירות הפקת סרטון תדמית בשיווקנט? לחצו כאן >>

  • סרטוני אנימציה שמציגים שירותים – סרטוני אנימציה שיווקיים והסברתיים מאפשרים לעסקים להציג בצורה אפקטיבית את השירותים המוצעים וחשוב לא פחות את התועלת שלהם ללקוחות. צפייה בסרטונים מאפשרת ללקוחות פוטנציאלים להבין יותר טוב איך השירותים שלכם יועילו להם. אנחנו בשיווקנט טוענים שהטמעת סרטוני הסבר על שירות בדפי השירות באתר אינטרנט זה הסטנדרט חדש! לחצו כאן כדי ללמוד למה.

  • סרטונים שיווקיים\מכירתיים – סרטון אנימציה הוא כלי המכירות האולטימטיבי! כשמשתמשים בו בעמודי נחיתה, הוא יכול להעלות את אחוז יחסי ההמרה של הדף באתר בעשרות אחוזיםלכל הפחות. סרטון אנימציה שיווקי מסביר בצורה ברורה על יתרונות השירות או המוצר ובכך מגדיל את הסיכוי לכך שלקוח ירכוש את המוצר או השירות. לחצו כאן לפרטים על הפקת סרטון שיווקי בשיווקנט.

  • סרטוני הסבר – יש חברות הדורשות שלקוחות יעקבו אחרי חוקים וקווים מנחים, עם זאת, הדרישות עלולות להיות מסובכות וקשות להבנה. סרטון הסבר יכול להעביר בקלות רעיונות מסובכים ולהציג אותם בצורה שמבטיחה שהלקוחות יבינו על מה מדובר. סרטוני הסבר יחסכו עשרות שעות עבודה בחודש לאנשי המכירות והתמיכה שלכם וישדרגו את העסק שלכם, לחצו כאן כדי ללמוד למה.

מה היתרונות בשימוש בסרטוני אנימציה עבור העסק שלך?

כל עסק יכול לייעל את התקשורת עם הלקוחות בעזרת סרטוני אנימציה. כך למשל כשיש לך שירות שקשה לתאר במילים בלבד, שימוש בסרטון הסבר או הדרכה יכול לעזור להעביר את המסרים בצורה יעילה.

עדיין לא עושה שימוש בסרטוני אנימציה? קבל ייעוץ טלפוני חינם וללא התחייבות על שימוש בסרטוני אנימציה לשדרוג הנוכחות האינטרנטית של העסק שלך, התקשר עכשיו 03-3761093.

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

שתפו פוסט זה

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
מעבר ל-WhatsApp
1
יצירת קשר בווטסאפ
שלום,
לחצו שוב על הכפתור הירוק למטה לצ'אט מיידי ב-WHATSAPP!
חיוג מהיר