שאלות נפוצות

סרטון אנימציה עם עם מנגינת רקע באורך 30 שניות, העבר אלינו עד 40 מילים של טקסט והסבר על מה הסרטון ואנו נפיק את הסרטון תוך 5-21 ימי עסקים. שירות במחיר זה לא כולל כתיבה שיווקית ולא כולל קריינות. לצפייה בדוגמאות לסרטונים שעולים 300 ש"ח לחצי דקה לחצו כאן >>

חלק ניכר מעלות הסרטון הוא עבור הקלטת קריינות וסנכרון האנימציה עם הקריינות. אם חשוב לך שהסרטון שלך יהיה עם קריינות, אבל אתה רוצה לחסוך את עלות הקריין, תוכל להקליט את עצמך בסמארטפון, תוכל אפילו פשוט להקליט את זה כהודעה קולית בווטסאפ ואנו נערוך את זה לפס קול, כך תחסוך את עלות הקריינות ותשלם רק על תוספת עבור סנכרון האנימציה עם הקריינות שלך.

תהליך הפקת הסרטון שלנו מתחיל בכתיבת הטקסט שהקריין יקריא וכאורך הקריינות אורך הסרטון. לסרטון באורך 30 שניות אנו ממליצים על טקסט באורך של עד 50 מילים ולסרטון באורך דקה אנו ממליצים על טקסט באורך של לא יותר מ-100 מילים וכך הלאה לפי אורך הסרטון הרצוי. 

בשיווקנט כתיבת טקסט שיווקי לסרטון עולה 100 ש"ח ל-30 שניות עלות זו לא נכללת במחיר הסרטון ובאה כתוספת. אם תכתוב את הטקסט לסרטון בעצמך תחסוך את עלות כתיבת הטקסט השיווקי.

העבר אלינו את הפרטים הבאים (בשיחת טלפון או בכתב):

 1. איזה שימוש אתה מתכנן לעשות בסרטון (הטמעה באתר אינטרנט, העלאה ליוטיוב, העלאה לפייסבוק, קמפיין בפייסבוק, קמפיין ביוטיוב…)
 2. מטרת הסרטון
 3. קהל יעד
 4. יתרונות השירות או המוצר שלך ביחס למתחרים
 5. מה הבעיה שהשירות או המוצר שלך פותר
 6. אם מדובר בסרטון הסבר – הסבר מסודר, מפורט ומדויק על תהליך העבודה
 7. לוגו (אם יש)
 8. כתובת אתר (אם יש)
 9. טלפון

ככל שנבין את המסרים והרעיונות אשר אתה מעוניין להעביר בסרטון כך יהיה לנו קל יותר לכתוב את הטקסט (תסריט) בצורה אופטימלית, מה שיגדיל את הסיכויים לכך שהמטרה לשמה יופק הסרטון תושג! כל שעליכם לעשות זה למלא את הפרטים בטופס הבא:

לחצו כאן למעבר לטופס הזמנת סרטון >>

אם תקציבכם מוגבל או אם אתם אוהבים שהדברים נעשים בדיוק לפי ההוראות שלכם: 

 1. בנוסף למתואר למעלה …
 2. תדאגו להעביר לנו הוראות מדוייקות בכתב – אתם צריכים להעביר אלינו את הטקסט המדויק שהקריין יקריא ואת ההוראות המדוייקות של מה שחשוב לכם שיופיע בסרטון עצמו. ככל שתדייקו יותר בשלב התכנון כך התוצאה תהיה קרובה יותר למה שאתם מצפים לקבל.

  כל שעליכם לעשות זה למלא את הפרטים בטופס הבא:

  לחצו כאן למעבר לטופס הזמנת סרטון >>

רב הסרטונים שאנו מפיקים עבור לקוחותינו מתחלקים לשתי קטגוריות:

 1. סרטונים שיווקיים – האורך המומלץ לסרטונים שיווקיים עד דקה וחצי.
 2. סרטוני הסבר על שירות או מוצר – רב סרטוני ההסבר שהפקנו עד כה הינם באורך 2-3 דקות.

שיווקנט זה שיווק באינטרנט!

כמובן שנוכל, אך חשוב לציין שאנו בוחרים בקפידה את הלקוחות אשר אותם אנו נלווה בפועל למהלך שיווקי מנצח!

בנוסף, אנחנו מציעים קורס יסודות שיווק באינטרנט, במהלך הקורס תבנה אתר אינטרנט לעסק ותמתג אותו ברשתות חברתיות, תבין את היסודות, תלמד על כלים אינטרנטיים קלים לשימוש שבאמצעותם תנהל את נוכחותך האינטרנטית באופן עצמאי בהמשך הדרך. 

טופס יצירת קשר

...

פרטי התקשרות

כתובתנו:

שז"ר 67 תל אביב

דואל:

support@shivuknet.co.il

טלפון:

03-3761093

054-2383789

שיווקנט מעניקה שירותי שיווק באינטרנט עדכניים, העסקים שאנו משווקים באינטרנט מובילים בתחומם בישראל.

1
שלום,
לחצו שוב על הכפתור הירוק העגול לצ'אט מיידי ב-WHATSAPP!
Powered by
חיוג מהיר